HAVÁRIE VODY - pokračování

Ve čtvrtek 8. 8. 2019 pokračuje oprava havárie vodovodního řadu, a proto může být omezena dodávka pitné vody. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

HAVÁRIE VODY

Z důvodu havárie vodovodního řadu může v úterý 6. 8. 2019 dočasně docházet k omezení dodávek pitné vody. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé problémy.

Zápis ze zasedání ZO č. 12/2019

Zápis z mimořádného zasedání Zastupitelstva obce Chraštice č. 12/2019 ze dne 31. 7. 2019 včetně usnesení je k dispozici zde.

Informace o konání zasedání zastupitelstva

Informace o konání mimořádného zasedání Zastupitelstva obce Chraštice včetně programu je k dispozici zde.

Zápis ze zasedání ZO č. 11/2019

Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Chraštice č. 11/2019 včetně usnesení ze dne 22. 7. 2019 je k dispozici zde.

Program rozvoje obce Chraštice

Program rozvoje obce Chraštice pro roky 2019 až 2024 je k dispozici zde.

Veřejná vyhláška

Veřejná vyhláška - rozhodnutí o povolení uzavírky a nařízení objížďky je k dispozici zde.

Uzavření České pošty v Chrašticích

Dne 26. 7. 2019 bude z provozních důvodů na dobu nezbytně nutnou uzavřena pobočka České pošty v Chrašticích. Více informací zde.

Informace o konání řádného zasedání

Informace o konání řádného zasedání Zastupitelstva obce Chraštice je k dispozici zde.

Kotlíkové dotace

Informace o poskytování kotlíkových dotací je k dispozici zde.