Ustanovení opatrovníka

Usnesení o ustanovení opatrovníka v řízení o žádosti o změnu územního rozhodnutí na stavbu D4 Milín - Lety je k dispozici zde.

Zápis ze zasedání ZO č. 2/2019

Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Chraštice č. 2/2019 ze dne 18. 2. 2019 včetně usnesení je k dispozici zde.

Informace o konání řádného zasedání

Informace o konání řádného zasedání zastupitelstva obce Chraštice včetně programu zasedání je k dispozici zde.

Zápis ze zasedání ZO č. 1/2019

Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Chraštice č. 1/2019 ze dne 21. 1. 2019 včetně usnesení je k dispozici zde.

Upozornění - uzavření pošty

Dne 22. 1. 2019 bude z provozních důvodů uzavřena Česká pošta, pobočka Chraštice.

Informace o konání řádného zasedání

Obecní zpravodaj - leden 2019

Obecní zpravodaj z měsíce leden 2019 můžete stáhnout ve formátu pdf zde.

Všechny ostatní zpravodaje obce Chraštice najdete zde.

Veřejná vyhláška

Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - Stanovení přechodné úpravy provozu obecnými schématy na silnicích I. třídy pro rok 2019 je k dispozici zde.

Zápis ze zasedání ZO č. 14/2018

Zápis z mimořádného zasedání zastupitelstva obce Chraštice včetně usnesení ze dne 31.12.2018 je k dispozici zde.

Informace o konání mimořádného zasedání

Informace o konání mimořádného zasedání zastupitelstva obce Chraštice včetně programu je k dispozici zde.