Oznámení

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/obec-chrastice.cz/httpdocs/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Oznámení

Informace o konání zasedání zastupitelstva

Informace o konání mimořádného zasedání Zastupitelstva obce Chraštice včetně programu je k dispozici zde.

Informace o konání mimořádného zasedání

Informace o konání mimořádného zasedání zastupitelstva obce Chraštice včetně programu je k dispozici zde.

Dětský den

Pozvánka na dětský den je zde.

Informace o konání mimořádného zasedání

Pozvánka na projednání rozvojového dokumentu obce

Pozvánka na komunitní projednání rozvojového dokumentu obce Chraštice je k dispozici zde.

Výzva k podání nabídek

Výzva k podání nabídek - veřejná zakázka malého rozsahu na dodávky na akci s názvem:
,,Vybavení dílen ZŠ Chraštice“ je k dispozici zde.

Informace o konání řádného zasedání

Informace o konání řádného zastupitelstva obce Chraštice včetně programu zasedání je k dispozici zde.

Oznámení o době a místě konání voleb do EP

Oznámení o době a místě konání voleb do EP je k dispozici zde.

Kotlíková dotace - pozvánka na seminář

Pozvánka na semináře Kotlíková dotace, Nová zelená úsporám a Dešťovka je k dispozici zde.