Akce, Novinka, Oznámení, Stalo se ...

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/obec-chrastice.cz/httpdocs/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Upozornění k odstranění porostů

Upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů, zaslané společností ČEZ Distribuce, a.s., je k dispozici zde.

Zápis ze zasedání ZO č. 14/2019

Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Chraštice č. 14/2019 ze dne 11. 9. 2019 včetně usnesení je k dispozici zde.

Informace o konání zasedání zastupitelstva

Informace o konání mimořádného zasedání zastupitelstva obce Chraštice včetně programu je k dispozici zde.

Informace o konání zasedání zastupitelstva

Informace o konání mimořádného zasedání Zastupitelstva obce Chraštice včetně programu je k dispozici zde.

Dětský den

Pozvánka na dětský den je zde.

Informace o konání mimořádného zasedání

Pozvánka na projednání rozvojového dokumentu obce

Pozvánka na komunitní projednání rozvojového dokumentu obce Chraštice je k dispozici zde.

Výzva k podání nabídek

Výzva k podání nabídek - veřejná zakázka malého rozsahu na dodávky na akci s názvem:
,,Vybavení dílen ZŠ Chraštice“ je k dispozici zde.